A propos de la société

front_firmaHistoria powstania ZPH Zolwro- Baumeister Sp.zo.o. Sięga 1980 roku kiedy to Stanisława i Zdzisław Olejnik na powierzchni 150 m2 we Wrocławiu rozpoczęli produkcję kielni i szpachli malarskich. I tak z biegiem czasu poprzez okres transformacji aż do początku nowego stulecia rozwijali ,modernizowali i poszerzali asortyment narzędzi budowlanych.

W roku 2003 następuje zmiana formy prowadzenia działaności z osoby fizycznej na spółkę z.o.o. Z jednoczesnym rozszeżeniem grona wspólników o udziałowców austriackich , którzy na bazie swojego ponad stuletniego doświadczenia w produkcji narzedzi ręcznych pomagają w utrzymaniu wykonania produktów Zolwro na najwyższym światowym poziomie.

W miedzyczasie spłka nabyła nieruchomość w mieście Oleśnica (30 km od Wrocławia ) gdzie na 2500 m2 powierzchni produkcyjno magazynowej produkuje i dystrybułuje artykuły murarsko,tynkarsko malarskie.

W chwili obecnej wykonywane przez nas narzędzia trafiają do blisko 20 krajów świata m.in. Rosji ,USA ,Austri. Oczywiści nie zapominamy o rodzimym rynku i poprzez sieć dystrybutorów oglnopolskich oraz regionalnych dostarczamy narzędzia sygnowane marką OLEJNIK J.L. PROFFESIONALL do wszystkich krańców Polski.

 

sign